Na Průmyslové škole ISŠ Cheb proběhl další již 8. ročník výstavy středních škol Karlovarského kraje “Kam po základní škole”. Vystavující školy seznámily žáky se zajímavými obory, které nabízejí. Dále se představili někteří významní zaměstnavatelé z našeho regionu. Výstava byla určena hlavně žákům devátých tříd základních škol, kteří se právě nyní rozhodují pro své budoucí povolání.
Spektrum nabízených oborů jednotlivých středních škol bylo rozmanité. Všechny expozice byly velmi poutavě připraveny. Střední lesnická škola Žlutice si dokonce přivezla ochočenou sovu a jezevce! Průmyslová škola Ostrov předvedla tančícího robota a u stánku Houslařské školy Cheb jste si mohli zahrát na mandolínu či kytaru, kterou vyrobili jejich žáci. K vidění toho bylo však mnohem více. Podívejte se na fotografie z výstavy a uvidíte, že u nás v Karlovarském kraji mají střední školy opravdu co nabídnout!
Děkujeme za účast vystavujícím školám, ale hlavně žákům devátých tříd a přejeme jim, aby si své budoucí povolání vybrali co nejlépe!

Poznámka: Občas jsem při fotografování některé požádal, aby si na okamžik sundali respirátory, aby jsme viděli v této pohnuté době aspoň některé usměvy:-)