Vážení žáci, studenti i přátelé ISŠ, kteří navštěvujete naše školní stránky!

Spektrum oborů a rozsah záběru naší školy je tak široký, že i mnozí z Vás žáků nacházejících na jednom jeho školním pólu, mají jen malé povědomí o tom, co se děje a realizuje na jeho pólu protilehlém.
Proto vás chceme prostřednictvím této foto galerie seznámit s pestrou činností žáků gastronomických oborů na OV, v tomto případě realizovaném ve středisku známém pod názvem “Studená kuchyně”, v budově Obrněné brigády 6. V našem případě se jedná o obory Prodavač – výrobce lahůdek, Kuchař – číšník a též Potravinářská výroba – cukrář.
S prací těchto žáků se mnozí z vás setkávají denně, když si v našich školních bufetech kupujete občerstvení a svačiny. Pestrá paleta výrobků ze studené kuchyně a cukrárny nabízí každý den širokou škálu možností, jak uspokojit vaše chuťové pohárky. Dokonce v některých případech i gymnázium Cheb již dlouhá léta využívá dovednosti a umu našich budoucích gastro odborníků.
Nad vším tím děním dohlíží učitelé odborného výcviku: jmenovitě paní Šumpíková a Krejčová a nad cukrárenskou dílnou bdí paní Chládková a Šímová.

Jaromír Olišar, učitel odborného výcviku