Ve Špalíčku jsme otevřeli Vzorkovou prodejnu výrobků žáků naší školy. V rámci odborné praxe vyrábí nejrůznější předměty pro praktické využití nebo k dekorativním účelům. Svými výrobky se v prodejně prezentují hlavně žáci oborů Zahradník a Truhlář. Najde zde například krásné adventní věnce, variabilní bedýnky, rámečky na fotografie, úložné boxy, rostoucí sedačky pro děti a stoličky. Dřevěné výrobky nabízíme z povrchově neupraveného dřeva k možné dodatečné úpravě. Počátkem roku 2022 jsme začali přijímat objednávky na drobné dřevěné výrobky: poličky, jednoduché hračky pro děti a podobně. Doplňkový sortiment rozšiřuje naší nabídku, takže si u nás můžete zakoupit i různé dárkové předměty.
Prodejní sortiment neustále zlepšujeme a budeme rádi, když nám napíšete, co by jste v prodejně uvítali. Fantazii se meze nekladou. Máme zajímavé učební obory a vyrobit umíme ledacos.
Najdete nás zde (odkaz na mapu)  ve Špalíčku. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Ani letošní rok naši žáci nezaháleli a připravili pro Vás velikonoční výzdobu. Přijďte se podívat na krásné velikonoční dekorace. Vše je samozřejmě na prodej. Potěšte sami sebe, nebo své blízké hezkým dárkem!

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace
Provozovna: Vzorková prodejna výrobků žáků školy, náměstí krále Jiřího z Poděbrad 504/44, 350 02 Cheb
Odpovědný vedoucí: Alena Šustrová, Tel. 605 854 735