Ve Špalíčku jsme otevřeli Vzorkovou prodejnu výrobků žáků naší školy. V rámci odborné praxe vyrábí nejrůznější předměty pro praktické využití nebo k dekorativním účelům. Svými výrobky se v prodejně prezentují hlavně žáci oborů Zahradník a Truhlář. Najde zde například krásné adventní věnce, variabilní bedýnky, rámečky na fotografie, úložné boxy, rostoucí sedačky pro děti a stoličky. Dřevěné výrobky nabízíme z povrchově neupraveného dřeva k možné dodatečné úpravě. Počátkem roku 2022 jsme začali přijímat objednávky na drobné dřevěné výrobky: poličky, jednoduché hračky pro děti a podobně. Doplňkový sortiment rozšiřuje naší nabídku, takže si u nás můžete zakoupit i různé dárkové předměty.
Prodejní sortiment neustále zlepšujeme a budeme rádi, když nám napíšete, co by jste v prodejně uvítali. Fantazii se meze nekladou. Máme zajímavé učební obory a vyrobit umíme ledacos.
Najdete nás zde (odkaz na mapu)  ve Špalíčku. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Krásné ručně vyrobené letní dekorace jsou k zakoupení v naší vzorkové prodejně. Přijďte se třeba jen podívat. V prostorách prodejny naleznete příjemné prostředí a oázu klidu a pohody.

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace
Provozovna: Vzorková prodejna výrobků žáků školy, náměstí krále Jiřího z Poděbrad 504/44, 350 02 Cheb
Odpovědný vedoucí: Alena Šustrová, Tel. 605 854 735