Žáci, kteří chtějí studovat v naší škole ve školním roce 2021/2022 a mají zájem o ubytování, si můžou prohlédnout domov mládeže virtuálně na stránkách školy v sekci Domov mládeže. Přihlášku si oboustranně vytiskněte – je též na stránkách – nebo si ji vyžádejte na studijním oddělení. Vyplněnou odevzdejte do 30. 06. 2021 v kanceláři DM.

Informace pro žáky, kteří jsou ubytovaní na domově mládeže a jejich zákonné zástupce

Adresa: Obrněné brigády 6, 350 02 Cheb
virtuální prohlídka

Vedoucí domova mládeže: Magdalena Sojková
Tel: +420 734 522 682 , +420 354 408 027, E-mail: sojkova@iss-cheb.cz
Kontakty


ISŠ Cheb nabízí našim studentům ubytování ve vlastním domově mládeže s kapacitou 120 lůžek. Domov mládeže se nachází na klidném místě naproti městské knihovně v sousedství Západočeského divadla. Ubytování ve vkusně a účelně zařízených pokojích maximálně po dvou žácích. Citlivý pedagogický dozor a individuální přístup vychovatelek podporuje dobré výsledky ve studiu. Domov mládeže ISŠ Cheb dokáže ve velké míře nahradit domácí prostředí, což dokazuje spokojenost ubytovaných studentů.
Cena za ubytování je 800 Kč měsíčně, celodenní strava 80 Kč. Pokud žák vykonává praxi v místě bydliště, může být v domově mládeže ubytován ob týden za 400 Kč.
Nabízíme ubytování pro žáky ostatních středních škol v Chebu.
V domově mládeže je k dispozici společenská místnost s televízí, herna s kulečníkem; fotbálkem a šipkami, posilovna, stolní tenis, vybavené kuchyňky a zdarma připojení k internetu.
Dlouholetou tradici má náš Kroužek kreativní tvorby.
Podrobnější informace naleznete ve Vnitřním řádu domova mládeže (viz. níže soubory ke stažení).
Stravování je zajištěno v naší školní jídelně, která je součástí objektu. Samozřejmostí jsou snídaně, obědy a teplé večeře a možnost výběru z několika jídel ve školním stravovacím systému. Ohledně stravovaní se prosím obracejte na paní Janu Müllerovou.
Nabízíme též komerční ubytování.

Občasníky domova mládeže:

Číslo 1 / školní rok 2019 – 2020
Číslo 2 / školní rok 2019 – 2020

Formuláře ke stažení:

Přihláška do domova mládeže
Souhlasné prohlášení zákonného zástupce
Souhlasné prohlášení zletilého žáka
Vnitřní řád domov mládeže
Školní vzdělávací program domova mládeže

Galerie